News and Updates


Dotazy a objednávky po telefonu, nebo mailem:

Tel.: +420 604 673 347
E-mail: info@pratelskedary.cz
IČO: 70589674 

Informace

Slevy

Novinky

Způsoby dopravy a plateb:

Zákazník má na výběr z několika variant.  PřátelskéDary.cz doručují zásilky přepravní službou České pošty, osobní odběr na pobočce v Praze a osobní odběr přes uloženka.cz po celé ČR - Doručování přes ULOŽENKA je momentálně dočasně NEDOSTUPNÉ.

Při objednávce nad 2000,-Kč je doprava ZDARMA (při platbě na DOBÍRKU, Vás budeme kontaktovat, pro ověření platnosti objednávky).

Při zakoupení více produktů platíte pouze jedno poštovné, dané vahou a objemem balíku - doporučujeme BALÍK DO RUKY za 99,-Kč (u této varianty zboží odesíláme přednostně a dorazí Vám do druhého dne od odeslání, ostatní varianty mohou trvat až 3 dny od odeslání).

 

ZPŮSOB DORUČENÍ / CENA

PŘI PLATBĚ PŘEVODEM NA ÚČET: 2600407962 / 2010

objednávky odesíláme nejpozději do 48h od připsání platby na náš účet.  

OSOBNÍ ODBĚR – ZDARMA na pobočce v Praze 

Z důvodu EET je nutné před převzetím zaplatit bankovním převodem. (po dohodě na adrese: Hornoměcholupská 693/144, Praha 15 109 00, nebo na Gregorova 2087/1, Praha 4 148 00 - Tyto adresy slouží pouze jako výdejní místo. Nemáme kamenou prodejnu)

ČESKÁ POŠTA – DOPORUČENÁ ZÁSILKA / NA POŠTU - do 2 kg včetně balících materiálů - do 3 dnů od odeslání - 69 Kč

ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY - od 2 kg do 15 kg - do 24 hodin od odeslání - 99 Kč  

ČESKÁ POŠTA NA SLOVENSKO - BALÍK DO RUKY - od 2 kg do 15 kg - 299 Kč 

Objednávky na Slovensko není možné platit na dobírku.      

POUZE PŘI PLATBĚ HOTOVĚ / NA DOBÍRKU

DOBÍRKA je za 49 Kč a platí i pro nákupy nad 2 000 Kč.

Česká Pošta

Kompletní informace o doručení či stavu vaší zásilky naleznete v den přijetí emailu "Zásilka expedována" po 19:00. Kompletní informace je možno získat dvěma způsoby: Online na stránkách www.cpost.cz v sekci Sledování Zásilek (Track & Trace) ZDE, kde je nutno zadat číslo zásilky, které Vám přijde v den expedování zásilky. Nemáte-li přístup na internet, kontaktujte bezplatnou telefonní linku 800 177 889. Pro sledování je nutné znát číslo balíku, které obdržíte na Vám zadaný email při tvoření objednávky. Doprava zdarma od 2000 Kč.

O průběhu putování zásilky jste rovněž informováni skrze SMS. (platí pouze u Balíku do Ruky)

Reklamace poštovních služeb:

Doporučujeme kontrolu zásilky ihned při jeho převzetí. Rozbalujte balík přímo na poště popř. před řidičem, který je povinen vyčkat na Vaše stvrzení, že je zásilky v pořádku. Reklamaci vyřizujte ihned na poště popř. s řidičem České Pošty. Rovněž je zapotřebí informovat nás Tým PratelskeDary.cz skrze email info(zavináč)pratelskedary.cz.

Uloženka (HeurekaPoint)

2x týdně je zboží odváženo na hlavní podací místo v Praze. Odtud je zboží rozváženo po celé české a slovenské republice. Na hlavním podacím místě v Praze je zásilka zpracována pro rozvoz na Vámi zvolené výdejní místo. Pokud je výdejním místem zvolena pobočka v Praze, je k vyzvednutí ještě týž den. Na ostatních výdejních místech je zboží připraveno následující pracovní den. Zákazník je informován SMS zprávou a e-mailem o skutečnosti, že je zásilka připravená k odběru.